Maura.pl

O Maura.pl

Biżuteria Maura to produkty tworzone przez ludzi z pasją, którzy od zawsze zainteresowani byli czymś więcej niż to, co widoczne gołym okiem.

Interesowało nas poznanie głębszych pokładów ukrytych w świadomości i podświadomości, odkrycie głębi duszy i tego, co w sobie kryje. Zainteresowani samorozwojem, sprawami mentalnymi i duchowymi, odkryliśmy kamienie energetyczne i ich niesamowite moce.

Oczywiście minerały nie są magiczną różdżką. Działają za sprawą pozytywnej energii, która inicjuje zmiany, przynosi spokój duszy i ciału, pomaga znaleźć odpowiedzi na pytania i wzmacnia różne obszary naszego życia. Niektóre kamienie, takie jak Hematyt czy Kamień Wulkaniczny działają szybciej, inne nieco wolniej, ale ich wpływ jest zawsze odczuwalny. Zbadaliśmy to na sobie.

Niestety, szukając i robiąc zakupy spotkaliśmy się z fałszywymi (plastikowymi lub szklanymi) imitacjami kamieni, które rozczarowują, gdyż nie mają prawa działać. Robiąc zakupy na Maura.pl dajemy naszym klientom pewność, że każdy kamień został sprawdzony w Instytucie Gemmologicznym, uzyskał pozytywna opinię i certyfikat. 

Aby zapewnić naszym klientom wysoką jakość produktów, spędziliśmy wiele miesięcy, aby znaleźć najwyższej jakości sznurki i jak najlepiej zrozumieć moc każdego z kamieni, które możecie Państwo znaleźć w naszym sklepie.

Wypróbuj moc kamieni energetycznych na sobie!

Przekonaj się o energetycznych właściwościach kamieni na sobie. Jeżeli przy codziennym noszeniu bransoletki przez miesiąc nie odczujesz żadnej zmiany, będziesz mógł ją zwrócić w ciągu 30 dni, otrzymując zwrot pieniędzy.

Elastyczne sznurki testujemy na co dzień na sobie, dlatego możemy zagwarantować ich trwałość. Każda bransoletka objęta jest 6-miesięczną gwarancją!

 Czym nasze bransoletki różnią się od innych?

-Kamienie wykorzystywane przy tworzeniu bransoletek Maura pochodzą z największych kopalń na świecie, dzięki czemu otrzymujemy bardzo dobry stosunek ceny do jakości produktu;

-Używamy tylko PRAWDZIWYCH i naturalnych minerałów, które bez wyjątków badane są w Instytucie Gemmologicznym i sprzedawane wraz z kopiami ekspertyz

-Każda z bransoletek jest tworzona według indywidualnych potrzeb klienta

-Stosujemy duże kamienie o średnicy 10 mm;

-Zamówienie złożysz szybko i wygodnie na naszej stronie bez konieczności wychodzenia z domu;

-Każdy z produktów objęty jest 30-dniową bezwarunkową gwarancją zwrotu pieniędzy;

-Bransoletki Maura objęte są 6-miesięczną gwarancją jakości.

💎W procesie tworzenia naszych bransoletek wykorzystujemy kamienie o średnicy 10 mm, dzięki czemu od razu zaczynają przyciągać pozytywne zmiany, a negatywne i niepożądane cechy znikają szybciej. Im większy minerał, tym silniejsza jest jego energia i korzyści płynące z noszenia bransoletki.

Każda bransoletka przed wysyłką czyszczona jest mieszanką olejków eterycznych. Zamówienie dociera do klienta energetycznie czyste i pięknie pachnące.

🔹Bransoletka łączy ze sobą dwa współpracujące kamienie, dzięki czemu otrzymujemy podwójną moc energetyczną! Podaruj ją w prezencie bliskiej Ci osobie lub noś każdego dnia jako dodatek do swoich stylizacji.

Wypróbuj energetyczne właściwości kamieni na sobie!

Realizację zamówienia rozpoczynamy po otrzymaniu wymiarów nadgarstka.

Zamówienie gotowe jest do wysyłki w ciągu 2 dni roboczych.

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Close
Categories