Maura.pl

Opinie naszych klientów

Austėja Žostautaitė, zamówienie nr 2496 na Saisa.lt
Read More
Witam,Otrzymałam zamówienie. Wszystko jest wysokiej jakości. Byłam bardzo zaskoczona starannym pakowaniem i dodatkowymi koralikami w przesyłce 🙂 dzięki temu będę miała ich trochę na zapas🙂Wyglądają pięknie na mojej dłoni, koraliki są naprawdę dobrej jakości i fajnie, że są certyfikowane - nie czuję się jakbym kupiła kota w worku. Moja skóra dobrze na nie reaguje - nie swędzi mnie od nich skóra, a zazwyczaj przy podróbkach tak jest. Dziękuję! 🙂
Greta Dovydaitytė, zamówienia #2204 i #2568 na Saisa.lt
Read More
Wow! Już go otrzymałam - nie spodziewałam się przesyłki tak szybko. Zamawiam już drugi raz. Kiedy kupywałam tutaj po raz pierwszy, koraliki spodobały się zarówno mi oraz mojej przyjaciółce, a nawet jej mężowi - on też zamówił coś dla siebie. Bardzo miło ze strony sprzedawcy, że dodał części zamienne oraz certyfikaty. No cóż, wszystko jest super!
Evelina Lina Ivanauskienė Zamówienie #2201 na Saisa.lt
Read More
Chciałabym pogratulować sobie odkrycia wspaniałego sprzedawcy bransoletek i szczerze polecam go wszystkim, którzy wciąż rozważają zamówienie bransoletek w tym sklepie! Rzadko można spotkać tak wspaniałą okazję - to nie jest chwyt reklamowy, ale opinia klienta, który jest naprawdę zadowolony. Jeszcze raz dziękuję!
Anastasija, zamówienie nr 1842 na Saisa.lt
Read More
Dzień dobry, Panie Žilvinas,Bransoletki dotarły niewiarygodnie szybko - są piękne, dziękuję za pracę i uwagę! Naprawdę czuję Pana jasną energię, ciepło i miłość do cudów natury i ludzi. Jestem bardzo szczęśliwa, że odkryłam tak wiele w moich poszukiwaniach tylko jadeitowej biżuterii. Mój mąż i ja serdecznie dziękujemy, a także życzymy wspaniałego Nowego Roku. Powodzenia w pracy i szczęścia 🙂 Miłego dnia, Anastazja.
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Close
Categories